PERSONEL

ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

 

 

Unvan

Ad-Soyad

Dahili Tlf. *

 

DAİRE BAŞKANLIĞI

Daire Başkanı

Hasibe ÇELEN

 

 

 

 

 

 

Sekreterlik

Hatice BAĞBATOĞLU

3550-51-52

 

Sekreterlik

Gökçe BALCI

3550-51-52

 

 

 

 

 

 

DEĞİŞİM PROGRAMLARI                                                       KAYIT-KABUL HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürü V.

Işıl GEREKUL KIROVA

3584

 

Kayıt-Kabul Hizmetleri Şefliği

Şef

Sercan GÜR

3564

 

Bilgisayar İşletmeni

Fatma KURTULAN

3570

 

Memur

Anıl MALATYA

3564

 

 

Senem DENıZ

3570

 

 

Zişan OSMANOğLU

2055

 

 

Gamze  AKÇAY AÇIKEL

3564

 

 

Ayten ÖZGÜR

3560

 

 

Esra HAMARAT

3572

 

 

Çağatay ÇETıNÜRKMEZ

3560

 

Değişim Programları Ofisi

Şef

Esra AYDEMİR

4352

 

Bilgisayar İşletmeni

Özlem KORKMAZ

4353

 

Bilgisayar İşletmeni

Meryem ACAN

5483

 

Bilgisayar İşletmeni

Çağrı LİMAN

4348

 

Bilgisayar İşletmeni

Tuğba KARADENİZ

4349

 

Bilgisayar İşletmeni

Sümeyye DEMİREL

3857

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM - ÖĞRETİM HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdür V.

Yeşim AKGÖZLÜ

3568

 

Lisanüstü Eğitim-Öğretim Hizmetleri Şefliği

Şef

Figen AKINCI KAYA

3560

 

Memur

Ferihan DEBRELİ

3562

 

Memur

Veysel YÜCEL

2196

 

Lisans Eğitim-Öğretim Hizmetleri Şefliği

Şef

Çiğdem AÇIL

4023

 

Bilgisayar İşletmeni

Aydan AÇIKGÖZ

4111

 

Bilgisayar İşletmeni

Nevriye AKTÜRK

3582

 

Bilgisayar İşletmeni

Sibel SAğLAM

4112

 

Bilgisayar İşletmeni

Elif GÜÇLÜ

4064

 

Bilgisayar İşletmeni

Sibel ERDEMİR

2159

 

Memur

İbrahim KARANFİL

3577

 

 

Nurdan ARTUKOĞLU

3585

 

Mezuniyet-Kayıt Silme İşlemleri

Şef

Adem AKIŞ

2186

 

Avukat

Erhan BİLGEER

3557

 

Bilgisayar İşletmeni

Armağan ÖZBİLEN

3557

 

Genel İdari Hizmetler Şefliği

Şef

Filiz ÇİFCİ

2131

 

Bilgisayar ışletmeni

Ergin ERDEMıR

2131

 

Yabancı Uyruklu Öğrenci Hizmetleri Şefliği

Şef

Engin KOYUNCU

5091

 

Şef

Özge IŞIK

2182

 

 

Bahar ŞEKER

3559

 

Evrak Hizmetleri

Şube Müdürü

Figen TANGÖR

3587

 

Bilgisayar İşletmeni

Hüseyin DEMİR

3561

 

Bilgisayar İşletmeni

Şahin OHRİLİ

2191

 

Arşiv Hizmetleri

Bilgisayar İşletmeni

Fadıl ADSAY

2181

 

 

Çetin BAYSOY

2181

 

Teknik Hizmetler

Teknisyen

Erturul DENİZ

3567

 

 

 

 

 

 

DİPLOMA HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürü

Abuzer KÖYLÜ

3589

 

Mühendis

Selahattin GÜNDOĞDU

3565

 

Bilgisayar İşletmeni

Yener DİRİLTEN

2192

 

 

 

 

 

 

MEZUNLARLA İLİŞKİLER, BAŞARI VE KARİYER PLANLAMA OFİSİ

Bilgisayar İşletmeni

Ezgi OĞUZ ÇELİK

3856

 

 

Sercihan KADIOĞLU

3856